Výroba

Strojní vybavení

Děrovací stroj Kingsland

Hydraulické tabulové nůžky 3m/10mm

CNC ohraňovací lis Amada 100t

Profilové nůžky Kingsland

^

Děrovací stroj Kingsland

^

Pásová pila na kov Pegas

^

Pásová pila na kov Bianko

^

Zakružovačka profilů

^

Manipulační mostové jeřáby

^

Vybavení svářečských pracovišť – ESAB

^

Elektrostatické stříkací zařízení Ransburg

^

Jádrová vrtačka Hilti

^

Další menší zařízení

Výrobní profil

Ocelové konstrukce

Zajišťujeme kompletní výrobu a montáž ocelových konstrukcí včetně montáže jejich opláštění PUR panely. Ukázky našich realizací jsou k nahlédnutí v kategorii – Reference. 

Zakázková kovovýroba

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou (kusovou i sériovou) a souvisejícími službami (svářečské práce, hydraulické děrování, lisování, broušení a jiné). Ve spolupráci s partnerskými firmami zajistíme také řezání CNC laserem, povrchovou úpravu Vašich výrobků (galvanické a žárové zinkování, poplastování, komaxit) a logistické služby.

Dělení a CNC ohýbání plechu

Poskytujeme kvalitní službu v oblasti dělení a CNC ohýbání plechu. Zpracování plechů realizujeme na ohraňovacím lisu Amada HFB 1003 – maximální kapacita 110 tun.

Výroba plotů a bran

Vyrábíme ploty na míru včetně bran s automatickým pohonem od značky KEY Automation. Každý náš výrobek je opatřen antikorozní ochranou (tzv. žárovým zinkem), což zajišťuje bezúdržbový provoz. Přesvědčte se sami. Vybrat si můžete ze široké škály provedení: kovové/kované ploty, tahokov, dřevoplast, nerez. Nechte se inspirovat a prohlédněte si ukázky naší práce ve fotogalerii.

Pokud jsme Vás zaujali, neváhejte nás kontaktovat